Tłumacz przysięgły w Leiderdorp Barbara Chodkiewicz

Beëdigd tolk / vertaler Pools
BARBARA CHODKIEWICZ
Przejdź do treści






TŁUMACZ PRZYSIĘGŁY JĘZYKA NIDERLANDZKIEGO





Choose your language      



„Języki są nie tylko środkiem komunikacji ale przyczyniają się do lepszego poznania innych narodów oraz kultur i posiadają prawdziwy potencjał promowania porozumienia międzyludzkiego w Europie”.

Jan Figel, Członek Komisji Europejskiej


...
KLIENCI



Nasze biuro zapewnia kompleksową obsługę przedsiębiorców bez względu na ich formę prawną i organizacyjną oraz klientów indywidualnych.
TŁUMACZENIA



Mając uprawnienia tłumacza przysięgłego tłumaczę wszystkiego rodzaju tłumaczenia z języka polskiego na język niderlandzki i odwrotnie.
BEZPIECZEŃSTWO



Wszystkim naszym klientom zapewniamy dyskrecję oraz ochronę danych osobowych zgodnie z Art. 13 Ogólnej Ochrony Danych - Rozporządzenie (UE) 2016/679, "RODO" (GDPR)
...

Wymaganie oficjalnego poświadczenia (tłumaczenia przysięgłego) - wynika z przepisów prawa i obejmuje dokumenty z oficjalnych instytucji typu akty urodzenia, akty małżeńskie, akty notarialne, oświadczenia, kontrakty, listy i korespondencja z sądu, umowy kupna itd. itp.

Poświadczenie tłumacza oznacza, że tłumacz jest zaprzysiężony w sądzie i każde oficjalne tłumaczenie zostaje poświadczone, że jest zgodne z treścią oryginału.


Tłumacz, który jest zaprzysiężony w sądzie ma w przeciwieństwie do tłumacza niezaprzysiężonego uprawnienia do wydawania takich tłumaczeń.




...



PROFESJONALIZM




WYSOKA JAKOŚĆ




ATRAKCYJNE CENY



...




ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY




INFO
BANK
KONTAKT
Tłumacz przysięgły -
Nr. Rbtv – 349/Nr. TP/57/16
Nr VAT: NL002361640B50
ABN-AMRO Bank
IBAN: NL47ABNA0580436462
BIC: ABNANL2A
Postbus 169
2350 AD Leiderdorp
+31 622 624 226
Copyright © by BC. All things reserved
Wróć do spisu treści